Reg. number või VIN kood
Otsing peab olema vähemalt 4 tähemärki
Tasuta tarne

Tasuta tarne pakiautomaati kui tellimuse summa on üle 50€

Püsikliendile alati soodne

Alati kõik tooted -10%

Registreeri püsikliendiks
Kui ei tea, siis küsi Monocle
 • info@ladu24.ee

 • 650-6431

 • E - R 10:00 kuni 18:00
  Sind aitavad Carel & Vilja

Kliendiabi Carel Kliendiabi Vilja

Uued ja moodsad parkimisabi süsteemid

 

 Meie tootevalikusse lisandus valik uusi ja moodsaid parkimisabi süsteeme.

 

 

Parkimisandurid 8 sensoriga,  ette ja taha.

 
 •  0,2-1,5 meetrit.
 •  8 sensorit.
 •  1 ekraan.


Parkimissüsteem koosneb 8 andurist, 4 ette ja 4 taha ning OLED tehnoloogial põhinevast taustvalgustusega ekraanist, mis tagab parema nähtavuse hoiatustele. Süsteemil on erinevad polüfoonilised hääled eesmistele ja tagumistele takistustele, viimaste asukohta ja kaugust näitavad ikoonid ekraanil. Eesmised andurid aktiveeritakse 30 sekundiks peale pidurdamist või siis spetsiaalse lülitiga. Tagumised andurid aktiveeritakse koos tagurpidikäiguga. Sensorid hoiatavad 1,5 meetrist 20 sentimeetrini, ekraan kuvab vahemikku 1,2 meetrist 40 sentimeetrini.

 

SolarPark - Päikesepatareidega parkimisandur taha.

 

 

 

 • 0,3-2,5 meetrit.
 • Juhtmevaba.
 • Päikesepatarei.


Parkimisandurite LCD ekraan on täiesti juhtmevaba, tänu millele on seda lihtne autosse paigaldada. Signaali ultraheli parkimissensoritelt saab ekraan raadiolainetega, millel on üle 16 000 000 erineva sageduse. Sensorite ja ekraani vahemaa võib olla kuni 12 meetrit. Energia saab ekraan taaslaetavatest liitium-ioon päikeseakudest. Täislaetud aku kestab pimedas 4 päeva. Energiasäästmiseks lülitub ekraan välja, kui seda ei kasutata. Lisaks on võimalik ekraani ka sigaretisüütajast laadida. Uudne tehnoloogia võimaldab kiiret ja lihtsat installatsiooni, samuti ei ole vaja auto armatuuri auke puurida.

 

 

Süsteemiga tuleb kaasa 4 ultraheli parkimissensorit, mis on loomulikult iseõppivad (kui autol on näiteks konks, tagavara ratas vm sensorite vaatevälja jääv takistus). Sensorid hoiatavad 2,5 meetrist 30 sentimeetrini 11 eri alarmastmega. LCD ekraan näitab ära takistuse asukoha ja kauguse. Süsteem aktiveerub koos tagurdustuledega.

 

SensoPlate riba parkimisandur.


 • 0,3-1,5 meetrit.
 • 3 sensorit.


SensoPlate on ülilihtsalt paigaldatav ja odav parkimisabi süsteem kõikidele sõiduki tüüpidele. Süsteem koosneb parkimisabi ribast ja häälega hoiatavast moodulist(6 astet), mis paigutatakse sõiduki kabiini.

 

Parkimisabi ribasse on integreeritud 3 ultraheli sensorit, mis katavad täielikult riskitsooni tagurdamisel (laiuselt 1,9 meetrit, kauguselt 1,5 meetrit ning kõrguselt 1,1 meetrit). SensoPlate kinnitatakse registreerimismärgi üla- või alaosasse 6 kahepoolse kleepsuga, mis tagavad SensoPlate’i paigalpüsimise vähemalt viieks aastaks. SensoPlate’i enda mõõtudeks on 580x28x25mm.

 

 

 

 

 

Uudised