Reg. number või VIN kood
Otsing peab olema vähemalt 4 tähemärki
Tasuta tarne

Tasuta tarne pakiautomaati kui tellimuse summa on üle 50€

Püsikliendile alati soodne

Alati kõik tooted -10%

Registreeri püsikliendiks
Kui ei tea, siis küsi Monocle
  • info@ladu24.ee

  • 650-6431

  • E - R 10:00 kuni 18:00
    Sind aitavad Carel & Vilja

Kliendiabi Carel Kliendiabi Vilja

Prestigio GPS Navigatsioonid

 

Maailmas pole olemas inimest, kes poleks kunagi teel eksinud. Uute Prestigo GeoVision navigaatoritega ei eksi Te enam kunagi!

 

GPS GeoVision 350+EESTI KAART

See on parim lahendus aitamaks sul jõuda soovitud sihtpunkti miinimumkuludega ja pingutusteta. See GPS seade on nii kompaktne, et võid seda kaasas kanda igal pool ning muuta sihtpunkte sõidu pealt. Seade kasutab uusimat platvormi SiRF II I kiibistikuga, 3,5 tollise puutetundliku ekraaniga, 300 MHz Intel CPU ja 1 GB sisseehitatud mäluga.

 

GeoVision 350-l on eelnevalt installeeritud detailsed Ida-Euroopa kaardid, seal hulgas Eesti kaart, seega on seade suurepärane reisikaaslane. Navigaatoril on olemas aadressiraamat, mis salvestab sinu sihtpunktid.

HIND: 1995.-

Vaata lisaks >

 

GPS GeoVision 350+EUROOPA KAART

GeoVision 350-l on eelnevalt installeeritud detailsed Ida-Euroopa kaardid ning lisaks veel Lääne-Euroopa kaardid. Navigaatoril on aadressiraamat, mis salvestab sinu sihtpunktid.

HIND: 2995.-

Vaata lisaks >

 

GPS GeoVision 430+EESTI KAART

Prestigio GeoVision 430 ei ole ainult navigaator. See on Sinu kogu vajaliku informatsiooni allikas. Detailsed kaardid näitavad lisaks tavalistele andmetele veel palju muud huvitavat ja vajalikku infot, mistõttu ei Sa pea muretsema, kui Su auto vajab tankimist või soovid sooja lõunasööki. Lisaks saad navigaatoriga vaadata pilte ning kuulata muusikat.

 

GeoVision 450-l on eelnevalt installeeritud detailsed Ida-Euroopa kaardid, seal hulgas Eesti kaart, seega on seade suurepärane reisikaaslane.

HIND: 3195.-

Vaata lisaks >

 

GPS GeoVision 430+EUROOPA KAART

Prestigio GeoVision 430 ei ole ainult navigaator. See on Sinu kogu vajaliku informatsiooni allikas. Detailsed kaardid näitavad lisaks tavalistele andmetele veel palju muud huvitavat ja vajalikku infot, mistõttu ei Sa pea muretsema, kui Su auto vajab tankimist või soovid sooja lõunasööki. Lisaks saad navigaatoriga vaadata pilte ning kuulata muusikat. Sisaldab ka Eesti kaarti.

HIND: 3995.-
Vaata lisaks >

Uudised