Kuidas valida enda autole pirni ? 14.11.2008

Kõik oleneb sellest, mida te eelistate, kas soovite Originaalkvaliteeti , Ohutusvisiooni või tugevaid parameetreid ja stiili.

 

Philipsi eemärk on katta kõik valdkonnad ja pakkuda klientidele parimat lahendust autopirnide näol.

 

Kõik Philipsi tooted on:

Heakskiidetud EU sertifikaadiga

UV-kvartsklaasiga

Pliivabad

Originaalseadmed

 

Vahetage esitulede lambid alati välja paarikaupa. Kui üks lamp põleb läbi, juhtub muidu peatselt sama ka teise lambiga.

Lambid kaotavad oma kasutusaja jooksul valgusjõust kuni 30%! Vahetage esitulede lambid välja iga 30 000 km järel või kord kahe aasta jooksul. Seda on soovitatav teha heades tingimustes ja mitte pimedal maanteel.

Vältimaks teiste liiklejate pimestamist laske kõiki tulesid regulaarselt reguleerida ja hoidke tulede klaasid puhtad.

Kontrollige regulaarselt kõiki signaaltulesid.
Kui sõidate rikkis tuledega, võib politsei teile teha suure trahvi. Järgige kohalikke eeskirju.

 

Ohutusvisioon

VisionPlus

+50% Valgust

Philipsi VisionPlusi lambid saadavad teele ligi 50% rohkem valgust kui standardlambid. Nende 10 kuni 20 meetrit pikem valgusvihk suurendab keskmisel kiirusel 80 km/h teie reageerimiseks jäävat aega terve sekundi võrra. See sekund võib päästa elusid.

 

 

NightGuide Double Life

Kolmevärviline ohutus

Uue põlvkonna esitulepirnid sisaldavad revolutsioonilist kolmetsoonisüsteemi:

1–ohutustsoon

2–informatsioonitsoon

3–mugavustsoon

 

 

 

 

 

NightGuide DoubleLife’i esitulepirnid annavad kuni 50% rohkem valgust ja 10 kuni 20 m pikema valgusvihu kui tavalambid ning vähemalt kaks korda pikema valgusvihu kui eelmise põlvkonna NightGuide’i lambid. Need lambid on juhtidele, kes otsivad mugavat viisi oma pereauto ohutustaseme tõstmiseks.

 

Tööparameetrid ja Stiil

BlueVision

Ksenoonefekt

Parim valik juhtidele, kes soovivad iseloomulikku ksenoonvälimust täiendada sinise õrna varjundiga. BlueVision loob valgema ksenoontüüpi valguse, mis tõstab teid ja teie autot nii öösel kui päeval tähelepanu keskpunkti.

 

 

 

X-treme Power

Võidusõidusooritus

X-treme Power – Uued võimsad autolambid Philipsilt, mis tagavad maksimaalselt tugeva valguse.

Philips on toonud turule täiesti uued X-treme Power seeria halogeen autolambid. Tegemist on kõige heledamate autolampidega Xenon autolampide järel. X-treme power autolambid on mõeldud turvalisusest ja sõidumõnust hoolivale autojuhile.

 

Innovatiivne Philips tehnoloogia annab võimaluse näha ja olla nähtav paremini kui kunagi varem. X-treme power autolambid tagavad võrreldes tavapärase halogeenlambiga tervelt 80% rohkem valgust teele (sõltuvalt autotule ehitusest). Lampide valgus on tugev ja intensiivne.

 

Originaalkvaliteet

Premium 

+30% lisavalgust

Autojuhtide jaoks, kes nõuavad suurepärast kvaliteeti ja maksimaalselt äratasuvat hinda, tähendab Philips Premiumi lambiseeria standardlampidega võrreldava hinna juures 30% rohkem valgust, mille tulemuseks on parim turul saadaolev hinna ja kvaliteedi suhe

Loe veel: Tee ise õpetused